درب سکشنال پارکینگیدرب های گاراژ الداک به عنوان یکی از محبوب ترین انتخاب های درب گاراژ در تهران به سرعت در حال رشد هستند. قدرت ، ایمنی و امنیت آنها تنها برخی از فواید بسیاری است که این محبوبیت را توجیه می کند.

به دلیل ساخت آنها ، از قسمتهای جداگانه ای ساخته شده اند كه به صورت عمودی باز می شوند ، به عنوان درب های ایده ال شناخته می شوند.

این بدین معناست که درب های گاراژ سکشنال الداک تقریباً در هر دهانه ای به شکل (گرد ، قوسی و…) قابل نصب است.


انواع درب پارکینگ زیر سقفی
انواع درب پارکینگ زیر سقفی

درب های گاراژ ساختمانی

بیشتر درب های مقطع به صورت استاندارد دارای دو پوست هستند و پانل های آن با فوم عایق 42 میلی متر تا 67 میلی متر ضخامت دارند. این بخش ها به طور کلی از استیل گالوانیزه بجهت استحکام و ماندگاری بالا ساخته می شوند.
ساخت کارآمد و با کیفیت درب گاراژ الداک وجه تمایز آن نسبت به نمونه های مشابه است .


طراحی مکانیکی درب گاراژ الداک به ویژه در درب های گاراژ متفاوت است. سیستم فنر عملکردی نرم تر و راحت تر از درب معمولی Up و Over دارد که مخصوصاً در درب های بزرگتر مفید است. کلیه درب های گاراژ الداک می توانند به صورت دستی یا برقی کار کنند و به دلیل داشتن مهندسی عالی ، طراحی بی عیب و نقص و اجزای مرغوب ، در هر دو حالت صاف و ساکت باقی می مانند.

پانل های درهای بخش عملکردی ایمن و با طراحی ضد گرفتار بین بخش ها برای جلوگیری از گرفتگی انگشت و تعدادی دیگر از ویژگی های ایمنی که تمام مقررات قانونی فعلی را رعایت می کنند ، ارائه می دهند.


راه حل های صرفه جویی در فضا

درهای گاراژ سکشنال به صورت عمودی باز و بسته می شوند ، به این معنی که می توان از فضای اطراف مجددا استفاده کرد. این برای گاراژها یا وسایل نقلیه کوتاه تر مناسب است ، به جهت  آنکه وسایل نقلیه بتوانند در مقابل درب پارک شوند بدون اینکه به فضای بیرون بیایند.

پانل های درب به سمت بالا از قسمت باز منحنی می شوند و سپس به داخل گاراژ باز می گردند. در صورت نصب و تنظیم دقیق ، برخلاف سایر درب های گاراژ ، هر قطعه می تواند ارتفاع و عرض کاملاً متناسب را ارائه دهد. این یک راه حل ایده آل برای گاراژهایی است که به دسترسی وسیع به وسیله نقلیه نیاز دارند و یا دارای ابعاد دسترسی محدود هستند.


درهای سکشنال بیشتر از فولاد گالوانیزه ساخته می شوند ، اگرچه درهای آلومینیومی و الوار در دسترس هستند. بیشتر سازندگان بخاطر زیبایی و استایل بهتری که فقط چوب می تواند داشته باشد ، درب های فلزی خود را با متریال استیل ارائه می دهند و آنرا عایق بندی و امنیت فولادی می دهند.


اگر از گاراژ شما به عنوان اتاقی مانند مطب ، کارگاه یا سالن بدنسازی استفاده شده است ، درب سکشنال الداک یک انتخاب خارق العاده برای عایق کاری و محافظت از وسایل شماست. درهای سکشنال الداک ساخته شده اند تا دمای ثابت در گاراژ حفظ شود ، مناسب برای کاربردهایی که کنترل دما یک عامل تعیین کننده است. این یک درب گاراژ سکشنال مناسب برای محافظت از اشیاء با ارزش و کلکسیونرهای اتومبیل است و از رطوبت و شرایط مخرب جلوگیری می کند.

در صورت نصب صحیح ، یک درب عایق بندی شده دارای یک امتیاز U-Value چشمگیر است و در نتیجه هرگونه هزینه گرمایشی را در اتاق های مجاور کاهش می دهد. بعضی از درب ها دارای مهر و موم لاستیکی اختیاری برای بهبود بیشتر کیفیت عایق هستند.


درهای سکشنال عایق دار دوبل و عایق ، کیفیت امنیتی بسیار خوبی را ارائه می دهند. همراه با یک اپراتور الکتریکی با کیفیت ، نفوذ و عبور غیر محاز از درب سکشنال می تواند تقریباً غیرممکن باشد ، مخصوصاً بدون ابزار مخصوص و ایجاد سر و صدای زیادی! اپراتورهای برقی دارای قفل اضافی در شکاف اپراتور به شکل قلاب استیل هستند. این پانل های درب را به طور محکم در بالا نگه می دارد ، همچنین توسط خود موتور نگهداری می شود. 


درهای سکشنال  الداک از نظر ساخت در اندازه های گوناگون بسیار متنوع است. یک درب گاراژ الداک از داخل دهانه نمی چرخد ، (اندازه دقیق درب به این اندازه مهم نیست) . فریم های ثابت فلزی به صورت پنهان (یا جزئی قابل مشاهده) طراحی شده اند . این بدان معنی است که می توان درب های بزرگتر را روی دهانه های کوچکتر نصب کرد و دامنه درب هایی را که می توان برای هر ابعاد خاص سفارش داد ، افزایش داد و شاید در بعضی شرایط نیاز به درب های پیش ساخته شده را مرتفع سازد.


لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های عملیاتی درب گاراژ قطعه ای ، به فیلم های زیر مراجعه کنید – در این حالت ، درب توسط الداک تولید می شود


ویدیو نصب درب سکشنال توسط تیم فنی الداک در Youtube

نصب درب سکشنال در لواسان

محصولات مرتبط5/5 ( 2 نظر )
, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
تولید و نصب درب های سکشنال پروژه روماک گستر پارس
نوشتهٔ بعدی
خدمات تعمیرات و سرویس تجهیزات لجستیک تخلیه و بارگیری

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

11 + 1 =

فهرست