تولید کننده تجهیزات لجستیک بارگیری و تخلیه

ساخت انواع داک لولر , رمپ بارگیری , درب اتوماتیک

جستجو کردن
Close this search box.

ساخت انواع داک لولر , رمپ بارگیری , درب اتوماتیک

داک لولر هیدرولیک

فهرست مطالب

مینی داک لولر

مینی همسطح کننده نوعی پل بارگیری میباشد ، در برخی کارخانه ها و مراکز صنعتی در موارد نداشتن فضای مورد نیاز برای تخریب سکوی بارگیری ، جهت قرارگیری همسطح کننده هیدرولیک و یا موارد اقتصادی تر ، از مینی همسطح کننده در لبه سکو به دو صورت دستی و یا هیدرولیک مورد استفاده قرار میگیرد.

موارد مهم استفاده از مینی همسطح کننده (مینی داک لولر)

معمولا در مینی همسطح کننده ها با ابعاد استاندارد عرض (5/2 متر) و طول (مجموع سطح داک ولبه لیپ)حدود هفتاد سانتیمتر ساخته میشود.

همسطح کننده هیدرولیکی

تغییر ارتفاع :

10 سانتیمتر کاهش

10 سانتیمتر افزایش

تغییر ارتفاع داک لولر

محل نصب مینی همسطح کننده

محل نصب مینی همسطح کننده معمولا کنار سکو ، (لبه سکوی بارگیری) میباشد و برای نصب دستگاه نیازی به تخریب و زیرسازی ندارد.
باید دقت شود ، محصول مینی همسطح کننده(مینی داک لولر) با توجه به محدودیت تغییر ارتفاع (حدود بیست سانتیمتر) در کارخانه هایی که کامیونهای تیپ وجود دارد بهره وری دارد.

سطح رویی داک(ضخامت 6 و10 میلیمتر) و لبه لیپ(10و12 میلیمتر) برای جلوگیر از لغزش لیفتراک و یا جک پالت از ورق آج دار و از نوع ST37 تشکیل میشود.

توان تردد بر روی دستگاه:

مینی همسطح کننده در توانهای مختلفی (2 تن،3 تن،5 تن و ده تن) قابل ارائه میباشد.

مینی همسطح کننده (مینی داک لولر) همانند انواع داک لولر های هیدرولیک دارای یک جفت ضربه گیر در محل تماس با کامیون میباشد تا در زمان قرار گیری کامیون درکنار دستگاه از برخورد احتمالی جلوگیری کند .

مینی همسطح کننده مکانیکال :

عملیات راه اندازی بدون برق بوده و توسط فنر های موجود در زیر سازه(فنرها در هر مدل از محصولات مینی داک لولر متفاوت میباشند) وزن سازه خنثی شده و توسط یک اهرم دستگاه آماده به کار و یا غیر عملیاتی میشود.

مینی همسطح کننده هیدرولیک :

همانند داک لولر ها با کمک یک جفت جک ، یک دستگاه پاور پک با برد مدار فرمان ELEOCK کلیه مراحل باز و یا بسته شدن به صورت اتوماتیک انجام میشود.

رنگ محصول :
اپوکسی ، پولی یورتان

گارانتی محصول :
18 ماه

محصولات مشابه :