داک لولر هیدرولیک

داک لولر

داک لولر هیدرولیکی

سطح متحرک شیب داری است که از دو جک هیدرولیک و سازه فلزی جوشکاری شده با تقویت زیرین تشکیل شده است. سطح شیبدار از ورق عاجدار با ضخامت 6 میلیمتر و لبه متحرک با ضخامت 10 میلیمتر می باشد.

سیستم هیدرولیک با مدار فرمان و با استفاده از دو جک هیدرولیک امکان افزایش ارتفاع تا 60 سانتی متر و کاهش ارتفاع تا 30 سانتی متر را فراهم میاورد.

با قرارگیری کامیون در جلوی سکو و چسبیدن آن به ضربه گیرها، درب بالا می رود و سطح شیب دار توسط مدار فرمان به بالاتر از سطح کامیون هدایت شده و سپس لبه متحرک و مجموع آن ها توسط مدار فرمان، هم سطح کامیون می گردد.

با امکان تردد سریع لیفتراک و ریشتراک به داخل کامیون، زمان تخلیه و بارگیری از 1 ساعت به 10 دقیقه کاهش می یابد.تجهیزات سکو بارگیری ELEDOCK  از سال 1380 استاندارد صنعتی  را برای ایمنی ، دوام و سهولت تخلیه و بارگیری در بازار ایران و منطقه تعیین کرده است. این محصولات برای کاربردهای سخت افزاری طراحی شده است ، عملکرد ، قابلیت اطمینان و سطح ایمنی استثنایی و همچنین هزینه های تعمیر و نگهداری پایین در طول مدت کاربری را ارائه می دهد.

ELEDOCK با استفاده از مدل گودال ، ذخیره سازی عمودی ، لبه بارانداز و بالابر اسکله در مجموعه تجهیزات تخلیه و بارگیری ، راه حلی برای هر نوع نیاز به حمل و نقل کالا دارد.ایمنی بیشتر بارانداز

موجود در ظرفیت های 6 تا 15 تن
طراحی ویژه ELEDOCK ، مانع از چرخش لیفتراک و آسیب درب بالای سر در بارگیری می شود.


داک لولر نرمال

سکوهای بارگیری به داک لولر نرمال ELEDOCK بخشی جدایی ناپذیر از محل های بارگیری است. این واحدهای بادوام مسیر صافی را برای تردد متصل فراهم می کنند ، باعث کاهش ضربه و برگشت می شوند که می تواند به رانندگان لیفتراک آسیب برساند و هم به تجهیزات و هم به بار آسیب برساند.

مدل های زیر در طیف گسترده ای از اندازه ها و ظرفیت ها برای تأمین هر برنامه و بودجه در دسترس هستند:

Xtra Dock Safety
تسطیح هیدرولیک
تسطیح هوا
تسطیح مکانیکی


داک لولر عمودی

داک لولر عمودی ELEDOCK یک راه حل اقتصادی برای برنامه هایی است که از نصب یک تسطیح به سبک گودال یا سکو های بارگیری که ارتفاع استاندارد تریلر را پشتیبانی می کنند پشتیبانی نمی کنند. کار با ترازهای لبه بارانداز آسان است و جایگزینی ارگونومیک و ایمن برای صفحه های داک است.

مدل های موجود:

مکانیکی
هیدرولیک


داک لیفت – سیزر لیفت

محصولات داک لیفت ELEDOCK تقریباً در هر اندازه و ظرفیت مورد نیاز برای کاربران ساخته می شوند. آنها توانایی سرویس دهی به کامیون ها را در هر ارتفاعی فراهم می کنند و همچنین می توانند دسترسی به سطح زمین را برای کامیون ها فراهم کنند. اسکله های نصب شده روی گودال قادر به تنظیم ارتفاع بین 0 “تا 59” هستند. با استفاده از آسانسور اسکله به اندازه کافی گسترده که امکان بارگذاری پالت را در کنار هم داشته باشد ، می توان بازدهی بیشتری را به دست آورد.داک لولر هشت تن نرمال
داک لولر | رمپ بارگیری محوطه باز

همسطح کننده ها

ELEDOCK بزرگترین تولید کننده رمپ های بارگیری ، انواع داک لولر هیدرولیک و دستی ، درب های فست و درب های اتوماتیک صنعتی در ایران با بیش از 20 سال سابقه و تامین کننده تجهیزات لجستیک تخلیه و بارگیری بسیاری از برند های ایرانی است .

داک لولر لبه دار
داک لولر | داک لولر لولایی | هیدرولیک لبه دار

داک لولر لبه دار

داک لولر لبه دار یک سکوی تخلیه و بارگیری مینیمال برای کامیون لاینر است که در لبه سکو قرار دارد و برای کامیون هایی با حداقل اختلاف ارتفاع ایده آل است و همینطور اگر فضای اطراف سکو مشکل دارد. همچنین با کاهش زمان و عدم نیاز به فضای بیشتر ، یافتن و جابجایی صفحات قابل […]

داک لولر دفنی
داک لولر | هیدرولیک لبه دار دفنی

داک لولر دفنی هشت تن شرکت وین تک

انواع مختلفی از کنترل کننده سکوی تخلیه و بارگیری وجود دارد. برخی از نمونه ها می توان به داک لولر هیدرولیکی ، داک لولر عمودی ، لبه اهرم سکو ، کنترل کننده سکو ظروف کانتینر و کیت تشکیل گودال Dok-box اشاره کرد.

5/5 (3 نظر)
5/5 (3 نظر)
5/5 (7 نظر)
به این محصول علاقه دارید ؟ در لیست ما باشید تا جدید ترین ها را به شما اطلاع رسانی کنیم .

با وارد کردن ایمیل خود ، با شرایط خدمات و خط مشی رازداری ما موافقت می کنید.

فرم استعلام قیمت محصول و درخواست مشاوره :

کارشناسان فروش ELEDOCK درخواست شما را بررسی و در کوتاهترین زمان با شما تماس خواهند گرفت .

همسطح کننده ها

ELEDOCK بزرگترین تولید کننده رمپ های بارگیری ، انواع داک لولر هیدرولیک و دستی ، درب های فست و درب های اتوماتیک صنعتی در ایران با بیش از 20...

فرم استعلام قیمت محصول و درخواست مشاوره :

کارشناسان فروش ELEDOCK درخواست شما را بررسی و در کوتاهترین زمان با شما تماس خواهند گرفت .