داک لولر هیدرولیک

داک لولر

ELEDOCK از سال 1380 در گستره ایران زمین ، داک لولر های بارگیری تولید می کند. این تراز کننده های درجه یک به عنوان قوی ترین و بادوام ترین سطح کننده های اسکله در صنعت حمل و نقل و تجهیزات لجستیک ایران شناخته شده اند که فرآیند بارگیری روان و کارآمد را ارائه می دهند. تراز کننده های داک ELEDOCK می توانند به صورت خودکار یا مکانیکی فعال شوند و به صورت حفره ای، لبه داک یا عمودی در دسترس هستند. هر نوع تراز کننده در اندازه‌ها و ظرفیت‌های مختلف برای برآوردن نیازهای بارگیری وجود دارد.

داک لولر
داک لولر

داک لولر ، ترازهای داک هیدرولیک ELEDOCK  با یک کنترلر فعال می شوند. آنها از عملکردهای بالا بردن و اکستنشن کامل لبه با سیلندرهای هیدرولیک و پمپ هیدرولیک چند واحدی و ایستگاه های موتور استفاده می کنند. ترازهای هیدرولیک ELEDOCK ساده ترین کارکرد و کمترین تعمیر و نگهداری را دارند . آنها همچنین ایمن ترین گزینه بارگیری هستند، زیرا این ترازها حاوی فیوزهای سرعتی هستند تا از سقوط آزاد در شرایط خروج کامیون جلوگیری کنند. ELEDOCK  یک پیشرو در صنعت تراز کننده های پایه هیدرولیکی است و به دلیل استحکام و دوام تراز کننده ها شناخته شده است.

تراز هیدرولیک  

داک لولر های ELEDOCK یک تراز بارگیری سنگین و با کیفیت عالی است که بهره وری و ایمنی بی نظیری را با طراحی فولادی ساختاری برتر ارائه می دهد. این داک لولر ها  هم از نظر مهندسی و هم در عملیات کاملاً هیدرولیک است.

داک لولر های مکانیکی ELEDOCK  یک راه حل اقتصادی برای کاربردهای اساسی هستند، در حالی که همچنان استحکام و دوام را ارائه می دهند. این ترازها از یک زنجیر کششی برای بالا بردن عرشه استفاده می کنند. سپس اپراتور به سادگی عرشه را به سمت بستر تریلر یا مکان ذخیره شده برمی‌گرداند. ترازهای مکانیکی ELEDOCK  مجهز به اکستنشن لب مثبت Lip Drive و یک مکانیسم طولانی برای نگه داشتن مکانیسم برای شرایط شناور شدید هستند.

وقتی اندازه اهمیت دارد، تراز کننده بارگیری مکانیکی سنگین ELEDOCK  را انتخاب کنید. پشتیبانی مستقیم لولای عقب و یک عرشه با استحکام بالا که از ترکیب کانال‌های فولادی ساختاری  ساخته شده است، برتری ساختاری استثنایی را برای کاربردهای سنگین ارائه می‌کند.

ترازهای مکانیکی یا هیدرولیک لبه داک

تراز کننده های لبه داک  ELEDOCK  مستقیماً بر روی صفحه اسکله نصب می شوند و محدوده کاری توصیه شده +/-3 اینچ و حداکثر محدوده عملکرد +/-5 اینچ در بالا یا پایین داک را ارائه می دهند. واحدها با عملکرد مکانیکی یا هیدرولیکی ارائه می شوند.

تسطیح های لبه داک با کارکرد مکانیکی، بزرگ ترین سطح فروش های لبه داک در صنعت هستند. مکانیسم بالابر فنری دوگانه ما کارایی و دوام ثابت شده را ارائه می دهد. مهندسی دقیق و ساخت ناهموار عمر طولانی را تضمین می کند. عملیات ایمن و آسان است.

مدل‌های لبه داک با عملکرد هیدرولیکی، راحتی و ایمنی کنترل دکمه‌ای را ارائه می‌کنند. طراحی هیدرولیک ELEDOCK ، با قابلیت افزایش قدرت و جمع شدن لبه و عرشه و قفل لب هیدرولیک، بهترین در صنعت است. کنترل سرعت انحصاری ما سرعت فرود تراز را تنظیم می کند.

تراز اسکله هیدرولیک ذخیره عمودی

تراز کننده حوض ذخیره عمودی  ELEDOCK  ،  کنترل محیطی بی نظیری را برای مشتریانی که ذخیره سازی مواد غذایی یا برنامه های حساس به دما دارند، ارائه می دهد. با ذخیره سازی در موقعیت عمودی، به درب سقفی اجازه می دهد تا یک مهر و موم کامل به کف گودال ایجاد کند. مینی داک لولرهای بهبود یافته، محافظت از درب سقفی، افزایش امنیت، بهبود بهره وری و نگهداری آسان را ارائه می دهند.

این مینی داک لولر ها در عرض های استاندارد ارائه می شوند. طول های دیگر ممکن است در صورت درخواست در دسترس باشد.

درباره ELEDOCK

ELEDOCK  بیش از 20 سال است که یک تولید کننده پیشرو در تجهیزات بارگیری بوده است. با تمرکز بر کیفیت، همه محصولات با افتخار ساخت ایران هستند.

داک لولر هیدرولیکی

سطح متحرک شیب داری است که از دو جک هیدرولیک و سازه فلزی جوشکاری شده با تقویت زیرین تشکیل شده است. سطح شیبدار از ورق عاجدار با ضخامت 6 میلیمتر و لبه متحرک با ضخامت 10 میلیمتر می باشد.

سیستم هیدرولیک با مدار فرمان و با استفاده از دو جک هیدرولیک امکان افزایش ارتفاع تا 60 سانتی متر و کاهش ارتفاع تا 30 سانتی متر را فراهم میاورد.

با قرارگیری کامیون در جلوی سکو و چسبیدن آن به ضربه گیرها، درب بالا می رود و سطح شیب دار توسط مدار فرمان به بالاتر از سطح کامیون هدایت شده و سپس لبه متحرک و مجموع آن ها توسط مدار فرمان، هم سطح کامیون می گردد.

با امکان تردد سریع لیفتراک و ریشتراک به داخل کامیون، زمان تخلیه و بارگیری از 1 ساعت به 10 دقیقه کاهش می یابد.تجهیزات سکو بارگیری ELEDOCK  از سال 1380 استاندارد صنعتی  را برای ایمنی ، دوام و سهولت تخلیه و بارگیری در بازار ایران و منطقه تعیین کرده است. این محصولات برای کاربردهای سخت افزاری طراحی شده است ، عملکرد ، قابلیت اطمینان و سطح ایمنی استثنایی و همچنین هزینه های تعمیر و نگهداری پایین در طول مدت کاربری را ارائه می دهد.

ELEDOCK با استفاده از مدل گودال ، ذخیره سازی عمودی ، لبه بارانداز و بالابر اسکله در مجموعه تجهیزات تخلیه و بارگیری ، راه حلی برای هر نوع نیاز به حمل و نقل کالا دارد.ایمنی بیشتر بارانداز

موجود در ظرفیت های 6 تا 15 تن
طراحی ویژه ELEDOCK ، مانع از چرخش لیفتراک و آسیب درب بالای سر در بارگیری می شود.


داک لولر نرمال

سکوهای بارگیری به داک لولر نرمال ELEDOCK بخشی جدایی ناپذیر از محل های بارگیری است. این واحدهای بادوام مسیر صافی را برای تردد متصل فراهم می کنند ، باعث کاهش ضربه و برگشت می شوند که می تواند به رانندگان لیفتراک آسیب برساند و هم به تجهیزات و هم به بار آسیب برساند.

مدل های زیر در طیف گسترده ای از اندازه ها و ظرفیت ها برای تأمین هر برنامه و بودجه در دسترس هستند:

Xtra Dock Safety
تسطیح هیدرولیک
تسطیح هوا
تسطیح مکانیکی


داک لولر عمودی

داک لولر عمودی ELEDOCK یک راه حل اقتصادی برای برنامه هایی است که از نصب یک تسطیح به سبک گودال یا سکو های بارگیری که ارتفاع استاندارد تریلر را پشتیبانی می کنند پشتیبانی نمی کنند. کار با ترازهای لبه بارانداز آسان است و جایگزینی ارگونومیک و ایمن برای صفحه های داک است.

مدل های موجود:

مکانیکی
هیدرولیک


داک لیفت – سیزر لیفت

محصولات داک لیفت ELEDOCK تقریباً در هر اندازه و ظرفیت مورد نیاز برای کاربران ساخته می شوند. آنها توانایی سرویس دهی به کامیون ها را در هر ارتفاعی فراهم می کنند و همچنین می توانند دسترسی به سطح زمین را برای کامیون ها فراهم کنند. اسکله های نصب شده روی گودال قادر به تنظیم ارتفاع بین 0 “تا 59” هستند. با استفاده از آسانسور اسکله به اندازه کافی گسترده که امکان بارگذاری پالت را در کنار هم داشته باشد ، می توان بازدهی بیشتری را به دست آورد.داک لولر هشت تن نرمال
داک لولر | رمپ بارگیری محوطه باز

همسطح کننده ها

ELEDOCK بزرگترین تولید کننده رمپ های بارگیری ، انواع داک لولر هیدرولیک و دستی ، درب های فست و درب های اتوماتیک صنعتی در ایران با بیش از 20 سال سابقه و تامین کننده تجهیزات لجستیک تخلیه و بارگیری بسیاری از برند های ایرانی است .

داک لولر لبه دار
داک لولر | داک لولر لولایی | هیدرولیک لبه دار

داک لولر لبه دار

داک لولر لبه دار یک سکوی تخلیه و بارگیری مینیمال برای کامیون لاینر است که در لبه سکو قرار دارد و برای کامیون هایی با حداقل اختلاف ارتفاع ایده آل است و همینطور اگر فضای اطراف سکو مشکل دارد. همچنین با کاهش زمان و عدم نیاز به فضای بیشتر ، یافتن و جابجایی صفحات قابل […]

داک لولر دفنی
داک لولر | هیدرولیک لبه دار دفنی

داک لولر دفنی هشت تن شرکت وین تک

انواع مختلفی از کنترل کننده سکوی تخلیه و بارگیری وجود دارد. برخی از نمونه ها می توان به داک لولر هیدرولیکی ، داک لولر عمودی ، لبه اهرم سکو ، کنترل کننده سکو ظروف کانتینر و کیت تشکیل گودال Dok-box اشاره کرد.

5/5 (3 دیدگاه ها)
5/5 (3 دیدگاه ها)
5/5 (7 دیدگاه ها)
به این محصول علاقه دارید ؟ در لیست ما باشید تا جدید ترین ها را به شما اطلاع رسانی کنیم .

با وارد کردن ایمیل خود ، با شرایط خدمات و خط مشی رازداری ما موافقت می کنید.

فرم استعلام قیمت محصول و درخواست مشاوره :

کارشناسان فروش ELEDOCK درخواست شما را بررسی و در کوتاهترین زمان با شما تماس خواهند گرفت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط
داک لولر
مینی همسطح کننده نوعی پل بارگیری میباشد ، در برخی کارخانه ها و مراکز صنعتی در موارد نداشتن فضای مورد نیاز برای تخریب سکوی بارگیری ، جهت قرارگیری همسطح کننده هیدرولیک و یا موارد اقتصادی تر ، از مینی همسطح کننده در لبه سکو به دو صورت دستی و یا هیدرولیک مورد استفاده قرار میگیرد.
داک لولر هشت تن نرمال
ELEDOCK بزرگترین تولید کننده رمپ های بارگیری ، انواع داک لولر هیدرولیک و دستی ، درب های فست و درب های اتوماتیک صنعتی در ایران با بیش از 20 سال سابقه و تامین کننده تجهیزات لجستیک تخلیه و بارگیری بسیاری از برند های ایرانی است .
فرم استعلام قیمت محصول و درخواست مشاوره :

کارشناسان فروش ELEDOCK درخواست شما را بررسی و در کوتاهترین زمان با شما تماس خواهند گرفت .