داک لولر استند – ایستاده

داک لولر استند ایستاده eledock

بسیاری از اپراتورهای لیفتراک بیش از 100000 بار در هر سال از طریق حوضچه های معمولی مسافرت می کنند.

داک لولر های ایستاده ELEDOCK منجر به صدمات کمتری در بین کارکنان ، آسیب دیدن تجهیزات مربوط به محصول و هزینه های تعمیر و نگهداری و طول عمر تجهیزات می شود. طرح های ما همیشه در حال تحول است تا چالش هایی را که در حوض بارگیری با آن روبرو هستید ، برآورده سازد.

آیا به دنبال کاهش آسیب های تجهیزات در حوض بارگیری هستید؟

ویژگی های استاندارد ما به شما کمک می کند:
انتقال آسان برای لیفتراک ها از کف انبار به تخت های تریلر – حتی بر روی تریلرهای خارج از تعادل – با یک لولا عقب شعاع ثابت ، کنترل تاج دو نقطه و یک محفظه بهینه لب فراهم کنید.
محافظت در برابر حوادث حوضه خالی و تسهیل بارگذاری بدون مانع .
محافظت از پرسنل در هنگام بازرسی و پاک کردن گودال با قابلیت قفل کردن / برچسب زدن.
انعطاف پذیری را برای استفاده از لیفتراک های چرخ 3 و 4 با مهندسی سازه منحصر به فرد ارائه دهیدارتباطات بارگیری و کنترل ایمنی

ایمنی در حوض بارگیری بسیار مهم است. زنگ هشدارها باید به طور واضح به پرسنل حوض اطلاع دهند ، تا بتوان با اطمینان از یک تریلر کامیون وارد شده و از آن خارج شوند و رانندگان کامیون را در هنگام نیاز اطلاع رسانی کنند .


داک لولر های استند ELEDOCK به کمترین تعمیر و نگهداری نیاز دارند. داک لولر های ایستاده ، ایمن ترین انتخاب بارانداز هستند و باعث جلوگیری از سقوط آزاد در وضعیت خروج کامیون هستند.

وقتی کامیون ها برای بارگیری یا بارگذاری محصولات به بارانداز شما می آیند ، کامیون و حوض باید کاملاً همسطح باشند و شما نیاز دارید تا هر بار با سرعت به این حالت برسید. داک لولر های استند ELEDOCK این زمان را به حداقل کاهش میدهند .


داک لولر های استند ELEDOCK


از نوآوری ما بیشترین استفاده را ببرید. خیلی ها این کار را قبلاً انجام داده اند و گواه آن برند های معظم مصرف کننده محصولات ما هستند .

کاله – میهن – مای بیبی و ….

مشاهده گالری محصولات

لطفا از گالری محصولات متنوع ELEDOCK بازدید نمائید


3/5 (2 Reviews)
3/5 (2 Reviews)
4/5 (4 Reviews)
به این محصول علاقه دارید ؟ در لیست ما باشید تا جدید ترین ها را به شما اطلاع رسانی کنیم .

با وارد کردن ایمیل خود ، با شرایط خدمات و خط مشی رازداری ما موافقت می کنید.

فرم استعلام قیمت محصول و درخواست مشاوره :

کارشناسان فروش ELEDOCK درخواست شما را بررسی و در کوتاهترین زمان با شما تماس خواهند گرفت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط
داک لولر
مینی همسطح کننده نوعی پل بارگیری میباشد ، در برخی کارخانه ها و مراکز صنعتی در موارد نداشتن فضای مورد نیاز برای تخریب سکوی بارگیری ، جهت قرارگیری همسطح کننده هیدرولیک و یا موارد اقتصادی تر ، از مینی همسطح کننده در لبه سکو به دو صورت دستی و یا هیدرولیک مورد استفاده قرار میگیرد.
داک لولر هشت تن نرمال
ELEDOCK بزرگترین تولید کننده رمپ های بارگیری ، انواع داک لولر هیدرولیک و دستی ، درب های فست و درب های اتوماتیک صنعتی در ایران با بیش از 20 سال سابقه و تامین کننده تجهیزات لجستیک تخلیه و بارگیری بسیاری از برند های ایرانی است .
فرم استعلام قیمت محصول و درخواست مشاوره :

کارشناسان فروش ELEDOCK درخواست شما را بررسی و در کوتاهترین زمان با شما تماس خواهند گرفت .