تولید کننده تجهیزات لجستیک بارگیری و تخلیه

ساخت انواع داک لولر , رمپ بارگیری , درب اتوماتیک

جستجو کردن
Close this search box.

ساخت انواع داک لولر , رمپ بارگیری , درب اتوماتیک

داک لولر استند ایستاده eledock

داک لولر استند – ایستاده 

فهرست محتوا

داک لولر استند – ایستاده

بسیاری از اپراتورهای لیفتراک بیش از 100000 بار در هر سال از طریق حوضچه های معمولی مسافرت می کنند.

داک لولر های ایستاده ELEDOCK منجر به صدمات کمتری در بین کارکنان ، آسیب دیدن تجهیزات مربوط به محصول و هزینه های تعمیر و نگهداری و طول عمر تجهیزات می شود. طرح های ما همیشه در حال تحول است تا چالش هایی را که در حوض بارگیری با آن روبرو هستید ، برآورده سازد.

آیا به دنبال کاهش آسیب های تجهیزات  در حوض بارگیری هستید؟

ویژگی های استاندارد ما به شما کمک می کند:

انتقال آسان برای لیفتراک ها از کف انبار به تخت های تریلر – حتی بر روی تریلرهای خارج از تعادل – با یک لولا عقب شعاع ثابت ، کنترل تاج دو نقطه و یک محفظه بهینه لب فراهم کنید.
محافظت در برابر حوادث حوضه خالی و تسهیل بارگذاری بدون مانع .
محافظت از پرسنل در هنگام بازرسی و پاک کردن گودال با قابلیت قفل کردن / برچسب زدن.
انعطاف پذیری را برای استفاده از لیفتراک های چرخ 3 و 4 با مهندسی سازه منحصر به فرد ارائه دهید

Dck leveler safety stand

ارتباطات بارگیری  و کنترل ایمنی

ایمنی در حوض بارگیری بسیار مهم است. زنگ هشدارها باید به طور واضح به پرسنل حوض اطلاع دهند ، تا بتوان با اطمینان از یک تریلر کامیون وارد شده و از آن خارج شوند و رانندگان کامیون را در هنگام نیاز اطلاع رسانی کنند .

داک لولر های استند ELEDOCK به کمترین تعمیر و نگهداری نیاز دارند. داک لولر های ایستاده ، ایمن ترین انتخاب بارانداز هستند و باعث جلوگیری از سقوط آزاد در وضعیت خروج کامیون هستند. وقتی کامیون ها برای بارگیری یا بارگذاری محصولات به بارانداز شما می آیند ، کامیون و حوض باید کاملاً همسطح باشند و شما نیاز دارید تا هر بار با سرعت به این حالت برسید. داک لولر های استند ELEDOCK این زمان را به حداقل کاهش میدهند .

از نوآوری ما بیشترین استفاده را ببرید. خیلی ها این کار را قبلاً انجام داده اند و گواه آن برند های معظم مصرف کننده محصولات ما هستند . کاله - میهن - مای بیبی و .... 
داک لولر ایرانی