تولید کننده تجهیزات لجستیک بارگیری و تخلیه

ساخت انواع داک لولر , رمپ بارگیری , درب اتوماتیک

جستجو کردن
Close this search box.

ساخت انواع داک لولر , رمپ بارگیری , درب اتوماتیک

Fast Roll-Up Door eledock

طراحی و ساخت درب سرعتی کاله آمل 

فهرست محتوا

درب سریع Eledock محصولی است که به منظور ارائه راه حل تضمینی در تقسیم بندی مناطق کار با ترافیک زیاد افراد و وسایل نقلیه طراحی شده است. این درب سریع برای استفاده در مناطق داخلی چه در بخش های صنعتی و چه در تجارت مناسب است. دمای اتاق + 5 ° C تا + 80 ° C (46،4F تا 176F).

بصورت ویژه برای مناطقی که دارای ترافیک بالایی هستند ، با رنگ های مختلف بوم تهیه می شود.

حداکثر کنترل محیطی و تفکیک در هنگام باز کردن درب با درهای پر سرعت ELEDOCK را بدست آورید. عملکرد اصلی درب سرعت بالا ، عمل به عنوان یک مانع است. درهای پر سرعت ما را از آسیب محافظت می کنند ، در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند و به ما در جدا کردن فرایندها برای بهره وری بهینه کمک می کنند. مهمترین کار درب سرعت بالا این است که هر بار که بخواهید به سرعت و با خیال راحت باز و بسته شوید.

طراحی و ساخت درب سرعتی کاله آمل

درب های سریع ELEDOCK با سرعت بالا ، تعمیر و نگهداری کم و حداکثر زمان بهره برداری شناخته شده ، وسیع ترین راه حل های صنعت را متناسب با هر نیاز شما ارائه می دهند.

Fast Roll-Up Door

درهای ELEDOCK با سرعت بالا ، تعمیر و نگهداری کم و حداکثر زمان به زمان شناخته شده ، وسیع ترین راه حل های صنعت را برای متناسب با هر نیاز شما ارائه می دهند.


ELEDOCK دارای مجموعه ای کامل از راه حل های با کارایی بالا و سرعت بالا در طراحی های رول و دو جداره است که در پیکربندی های متنوع در دسترس است.

قابلیت حرکت با سرعت 100 اینچ در ثانیه (2.5 متر بر ثانیه) ، زمان چرخه درب های ELEDOCK با به حداقل رساندن مقدار هوایی که می تواند هر بار که درها باز و بسته می شوند ، صرفه جویی در مصرف انرژی را به حداکثر می رسانید.


بر خلاف درب های دو جداره سخت سخت ، درب های انعطاف پذیر ELEDOCK ​​توانایی مقاومت در برابر برخورد لیفتراک و ضربه محکم و ناگهانی در مسیرهای خود را دارند. این یک مزیت بزرگ در یک فضای انبار است ، که درهای آسیب دیده می توانند به معنای هزینه های قابل توجه از نظر خرابی و تماس های تلفنی و همچنین از دست دادن انرژی باشند