داک لولر استند

در هنگام تخلیه و بارگیری ، یکی از مشکلات که باید بر آن غلبه کرد ، مشکل وجود شکاف بین کامیون و حوض یا کف انبار است . ارتفاع همه کامیون ها با یک اندازه یکسان نیستند و ارتفاع کف تریلر در داخل یک کامیون بسته به میزان سنگین بودن کامیون می تواند متفاوت باشد . بنابراین نه تنها شکافی برای پل زدن وجود دارد بلکه اختلاف ارتفاع نیز  وجود دارد . برای رفع این مشکل از روش های مختلفی استفاده شده است: صفحات حوض ، اهرم حوض ، تخته حوض و اشکال مختلف آسانسور .

این دستگاهها به لحاظ ساخت و ساز ، مناسب بودن در شرایط اسکله ، هزینه نصب و ظرفیت بارگیری متفاوت هستند 

داک لولر نسبت به صفحات اسکله ای با وزن کم و تخته های حوض نسبتاً کم وزن هستند. متداول ترین شکل سطح لنگرگاه حوضچه یا سطح پایین حوض است. همانطور که از نام این محصول پیداست ، این نوع آسانسور در زیر شکاف یا گودال زیر درب حوض و سطح کف قرار دارد. حوضه های بارانداز از صفحات حوض قوی تر بوده و دامنه های مشابه تخته های حوض را دارند ، و این باعث می شود آنها برای کامیون های بالابر موتوری ، مناسب باشند.

مطالعه محصول
داک لولر لولایی هیدرولیک نرمال شش تن

همچنین ایمنی برای این نوع محصول بسیار بالا است

داک لولر یک ابزار ضروری جهت سهولت در بارگیری و تخلیه کامیون ها در بار انداز ها ، سردخانه ها و انبارها در بخش صنعت و خدمات است .

به وسیله این همسطح کننده هیدرولیکی، ماشین آلات تخلیه و بارگیری مانند لیفتراک، استکر و یا پالت بر به همراه بار می تواند به داخل انواع کامیون ها با ظرفیت ها و ارتفاع های مختلف وارد شود.

با استفاده از این رمپ بارگیری ، سطح بارانداز همسطح کامیون قرار گرفته و به فرآیند بارگیری و تخلیه سرعت میبخشد .

استفاده از داک لولر نرمال در هنگام بارگیری از کنار نیز مقدور می باشد و رمپ هیدرولیکی می تواند لبه کامیون قرار گرفته و عملیات بارگیری را با حداکثر ظرفیت صورت پذیرد .

شرکت زیبا اتوماسیون مشکات با بیش از ۲۰ سال سابقه و تجربه طراحی و توسعه و ساخت تجهیزات لجستیک تخلیه و بارگیری افتخار دارد ماشین آلات تولیدی خود را با استاندارد های جهانی به مشتریان گرامی ارائه کند .

ضمانت و خدمات بعد از فروش ما بصورت نامحدود در کنار شما است

تجربه و دانش فنی ساخت داک لولر

ما با دانش فنی روز و احساس تعهد غیر قابل انعطاف ، خواسته های مشتریان را برای دریافت کیفیت و کارآیی بالای خدمات برآورده می کنیم.
ما به بیش از ۲۰ سال تجربه و داشتن پیشرو در صنعت لجستیک افتخار می کنیم و دائماً تلاش میکنیم روشهای جدید برای جلب رضایت مشتریان خود مهیا کنیم .

تحقیق و توسعه در ساخت داک لولر

تحقیق و توسعه و بکارگیری فناوری روز و خلاقیت و نو آوری در افزایش راندمان و کاهش هزینه مشتری و کاهش مصرف انرژی ، اصول ثابت ما در آبتین در است . داک لولر های نرمال ELEDOCK ، شکاف بین یک وسیله نقلیه متصل شده و خلیج بارگیری را تکمیل می کنند و امکان انتقال صاف و ایمن کالا را فراهم می کنند.

مطالعه محصول
داک لولر لبه دار

صفحات حوضچه دستی و آسانسور اتوماتیک را می توان متناسب با امکانات شما ، در انواع / اندازه های مختلف وسیله نقلیه و تجهیزات انتقال دستی تنظیم کرد.

بسیاری از اپراتورهای لیفتراک بیش از ۱۰۰۰۰۰ بار در هر سال از طریق حوضچه های معمولی مسافرت می کنند و تجهیزات خود و کالای مورد نظر را نیز حمل می کنند. با هر بار عبور ، آنها یک اثر ناخوشایند ایجاد میکنند که این لرزش ها همچنین به عنوان شوک حوض یا لرزش بدنه شناخته می شود و می تواند منجر به صدمات و هزینه های تعمیر تجهیزات شود.

این شرایط را می توان با استفاده از طراحی سطح پایین حوض صاف – Transition کاهش داد یا از بین برد .

ما مشتاق هستیم از شما بشنویم

الداک ، تولید کننده درب های اتوماتیک صنعتی ، سکوی بارگیری ، درب های لوکس مسکونیداک لولر لولایی هیدرولیک ایستاده (تریلی و ایسوزیی) لبه لیپ نرمال ، لبه لیپ ایمنی، لبه لیپ یک تکه (مخصوص تریلی) و لبه لیپ سه تکه ( دو منظوره تریلی و ایسوزیی – وسط 160 وگوشواره های کناری با عرض 18 سانتیمتر) و تلسکوپی با ضربگیر ثابت (هشت وده تن)

داک لولر لولایی هیدرولیک ایستاده
داک لولر لولایی هیدرولیک ایستاده

داک لولر لولایی هیدرولیک ایستاده (تریلی و ایسوزیی) لبه لیپ نرمال ، لبه لیپ ایمنی، لبه لیپ یک تکه (مخصوص تریلی) و لبه لیپ سه تکه ( دو منظوره تریلی و ایسوزیی – وسط 160 وگوشواره های کناری با عرض 18 سانتیمتر) و تلسکوپی با ضربگیر متحرک و گاید هدایتگر لیفتراک وحفاظ محافظ تردد نفرات در کنار داک لولر (هشت وده تن)


ELEDOCK بزرگترین تولید کننده تجهیزات لجستیک تخلیه و بارگیری در ایران

دیگر محصولات مرتبط

مطالعه محصول
داک لولر لولایی لبه دار دفنی شش تن

داک لولر هشت تن نرمال

همسطح کننده ها

ELEDOCK بزرگترین تولید کننده رمپ های بارگیری ، انواع داک لولر هیدرولیک و دستی ، درب های فست و درب های اتوماتیک صنعتی در ایران…
بیشتر بخوانید
داک لولر لبه دار

داک لولر لبه دار

داک لولر لبه دار یک سکوی تخلیه و بارگیری مینیمال برای کامیون لاینر است که در لبه سکو قرار دارد و برای کامیون هایی با…
بیشتر بخوانید

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

کارشناسان فروش ما همواره علاقمند به پاسخگویی به پرسش های شما هستند


0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)
5/5 (6 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نوزده − سه =

فهرست