داک شلتر بادی ، سری TAD

داک شلتر ورقه ای

آیا به دنبال راهی هستید تا شکاف های موجود بین کامیون های تخلیه و بارگیری و سکوی بارگیری را خنثی کنید؟ داک شلتر های الداک راه حل است!


داک شلتر

داک شلتر های الداک بارگذاری سیستم ، مصرف انرژی را کاهش می دهد ، به حفظ سطح دمای داخلی و محافظت از محصولات در برابر آلاینده های خارجی کمک می کند. ما برای هر موقعیتی یک شلتر ویژه تهیه می کنیم.


داک شلتر های طراحی شده الداک ، با پوشاندن دور کامیون  به هنگام تخلیه و بارگیری، از ورود هر گونه گرد و غبار، آلودگی و غیره …. به داخل انبار و هرز انرژی جلوگیری می کند . 

داک شلتر های طراحی شده الداک از مواد ضد ضربه و ضد حریق ساخته شده است.داک شلتر الداک به گونه ای طراحی شده که ، مانع نفوذ هر نوع آلودگی  به داخل انبار کالا خواهد شد .


چادر بارگیری الداک :

  • جلوگیری از ورود آلودگی و گرد وغبار
    جلوگیری از اتلاف انرژی
    جلوگیری از تخریب یا آسیب ناشی از برخورد کامیون با سکوی بارگیری

چادر بارگیری
چادر بارگیری

داک شلتر بادی الداک ، هوابندی کاملی را با وجود سیستم پنوماتیک در اطراف کانتینر به وجود می آورد در این مدل داک شلتر،محل خروجی بارکاملا ایروله میشود و نسبت به انواع دیگر داک شلتر ها انتخاب بهتری میباشد.

ما برای همه کنترل کننده های سکوهای بارگیری برای موقعیت های خاص راه حلی ارائه می دهیم. هر داک شلتر ویژگی های خاص خود را دارد و برای کاربری شعبه خاصی از بازار تهیه شده است. با تجربه خود در این بازارها و با استفاده از بالاترین کیفیت مواد ، می توانیم برنامه ای از داک شلتر های با دوام ، قابل اعتماد و از نظر زیبایی جذاب را به شما پیشنهاد کنیم.

 فواید داک شلتر بیشمار است. با طراحی آنها می توانند در ورودی های سکوهای تخلیه و بارگیری جای بگیرند و طیف گسترده ای از ارتفاعات و سبک های تریلر را پوشش دهند .

سکوهای تخلیه و بارگیری در معرض آسیب ناشی از ساییدگی روزانه هستند زیرا به این صورت طراحی نشده اند که توسط تریلر فشرده شوند و بنابراین در هنگام استفاده عادی تحت فشار شدید قرار می گیرند.

انعطاف پذیری و پس انداز دیگر ناسازگار نیستند.

داک شلتر های الداک برای اطمینان از صرفه جویی در مصرف انرژی طراحی شده اند و باعث حفظ گرمای داخل ساختمان می شوند ، بهداشت داخلی بهتری را ارائه می دهند و به لطف سیستم سیگنالینگ آنها مانورهای رویکرد کامیون ها را تسهیل می کنند ، در همه موارد بدون اینکه در سرعت و انعطاف پذیری در بارگیری تأثیر بگذارد. و عملیات تخلیه و بارگیری را تحت تاثیر بگذارند . 

داک شلتر های الداک از یک ساختار محیطی تشکیل شده است که مجموعه ای از ورق هایی که بر روی بدنه کامیون متناسب است را پشتیبانی می کند.


ساخت داک شلتر در بندرعباس
ساخت داک شلتر در بندرعباس

عملکرد بهینه داک شلتر 

کلیه داک شلتر های الداک قابلیت کنترل متفاوت را ارائه می دهند تا به مشتریان امکان دهد شلتر را مطابق با نیازها و خواسته های خود تنظیم کنند.

برای داک شلتر های الداک عمدتاً سه قابلیت وجود دارد: تغییر در طرح شلتر، ارتفاع بالا و امکان اضافه شدن ایستگاه های کامیون فولادی به سکوی تخلیه و بارگیری .مطالب مرتبط


3/5 (4 نظر)
3/5 (4 نظر)
4.3/5 (11 نظر)
به این محصول علاقه دارید ؟ در لیست ما باشید تا جدید ترین ها را به شما اطلاع رسانی کنیم .

با وارد کردن ایمیل خود ، با شرایط خدمات و خط مشی رازداری ما موافقت می کنید.

فرم استعلام قیمت محصول و درخواست مشاوره :

کارشناسان فروش ELEDOCK درخواست شما را بررسی و در کوتاهترین زمان با شما تماس خواهند گرفت .

فرم استعلام قیمت محصول و درخواست مشاوره :

کارشناسان فروش ELEDOCK درخواست شما را بررسی و در کوتاهترین زمان با شما تماس خواهند گرفت .